KONST / Litografier / Färglitografi 9489397

nr 948 9397

Suzanne Nessim

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Suzanne Nessim (f. 1944), 29/95, kvinna i båt, signerad, -87, motivet: 38x28

Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 mars 2015
kl 20:29:26

Suzanne Nessim

Läs mer om Suzanne Nessim